Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dwa lata więzienia jak nic za niszczenie dokumentów. Facet chyba nie wie co zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka bezprawna akcja skoro wyrok jest prawomocny >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli żal wam alkohololików to może zaproponujcie im mieszkanie u siebie? Tacy biedni całe życie się bawili na koszt innych racząc się alkoholem i mając gdzieś obowiązek opłacania lokalu wynikający z umowy najmu. To nie są biedni ludzie ktorych nie stac na czynsz bo jakos na alkohol mają kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto ma rację. po kolei nawet pod most. Wyjątki osoby schorowane i niedołężne. Cwaniaków i alergików na prace na bruk. Czynsz można odpracować ale po co jak lepiej bić piane bo miasto da mops da - eldorado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Wolny powinien być przebadany psychiatrycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tak. Jutro powiedzą że byli nietrzeźwi i niebawem zamkną dziennik bo będą płacili odszkodowania.
   Brawo, słuszna uwaga :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Komu żal niech weźmie na nich kredyt i im da a nie cynicznie kwiczy ŻalŻalŻal.
  Dokładnie, niech pan Wolny stworzy im dach nad głową. Ale zaraz, on pójdzie siedzieć? A, no to może koleanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lubelska Akcja Lokatorska. Szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...te gościu od "brawo lubelskiej akcji lokatorskiej" jesteś wielbicielem patologii ???....a ci społecznicy zamiast utrwalać syf kosztem, większości społeczeństwa, która płaci za siebie, za to co je i za mieszkanie a nie chleje i szlaja, to niech tym sierotkom niezaradnym życiowo zorganizuje dom opieki społecznej ale za własne pieniądze a nie na koszt wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lubelska Akcja Lokatorska. Szacunek.
Szacunek za co, że broni szmaciarstwo co żeruje na prawożadnych obywatelach płacących podatki i utrzymujacych ta patologię. Barawo Panie prezydencie tak trzymać wywalić na zbity pysk  a mieszkania przekazac takim którzy będa dbać i płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci "biedacy" zalewający pałę dzień w dzień i inni tego typu niebiescy Ptaszkowie albo niech za siebie i za mieszkania płacą albo niech idą pod most. Nikt kto uczciwie zasuwa i płaci podatki za darmo niczego nie dostaje więc dlaczego tacy zaradni inaczej mieliby być uprzywilejowani. Tego Wolnego powinni przymknąć skoro łamie prawo. Za byle wykroczenie drogowe od razu mandat a tu co można prawo łamać bezkarnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Komornik powinien się tej dwójce dobrać do tyłka i wsadzić za takie coś za kraty!! Co oni sobie myślą!!! Jak są takimi obrońcami to proszę niech do domku swojego zabiorą i się opiekują!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta para oszołomów nazywająca siebie jakąś akcją powinna się spotkać z właściwą reakcją ze strony policji a następnie sądu. I niech zabiera do swoich mieszkań wszystkich eksmitowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, ze bronić przed eksmisją to się powinno ludzi biednych w trudnej sytuacji a nie alkoholików którzy przepijają każdy grosz otrzymany z opieki czy zdobyty w inny sposób. Tu nie ma się nad kim litować bo za pijaków płacą uczciwi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem eksmisji.Jest tyle instytucji,które powinny pomagać,leczyć,a nie wysyłac na ulicę.Bezdomnych na ulicach Lublina dosyć.Eksmisja,a ktoś chapnie te mieszkania za bezcen i zrobi;biźnes;i zadziwił by się nie jeden przyglądając się jak ten interes się kręci.Ja już obserwowałam.Ci młodzi ludzie zapewne też .Plusy za odwagę i bezinteresowność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwnikiem eksmisji.Jest tyle instytucji,które powinny pomagać,leczyć,a nie wysyłac na ulicę.Bezdomnych na ulicach Lublina dosyć.Eksmisja,a ktoś chapnie te mieszkania za bezcen i zrobi;biźnes;i zadziwił by się nie jeden przyglądając się jak ten interes się kręci.Ja już obserwowałam.Ci młodzi ludzie zapewne też .Plusy za odwagę i bezinteresowność.
 
Jestem przeciwnikiem eksmisji.Jest tyle instytucji,które powinny pomagać,leczyć,a nie wysyłac na ulicę.Bezdomnych na ulicach Lublina dosyć.Eksmisja,a ktoś chapnie te mieszkania za bezcen i zrobi;biźnes;i zadziwił by się nie jeden przyglądając się jak ten interes się kręci.Ja już obserwowałam.Ci młodzi ludzie zapewne też .Plusy za odwagę i bezinteresowność.
...no to właśnie: niech te żule zaczną płacić za mieszkanie -i wtedy (jak to określasz) "ten interes by się przestał kręcić". A co do leczenia: leczyć to powinno się tych, którzy szczerze pracowali przez całe swoje życie (lub przynajmniej kawał swego życia), a teraz czekają w dlugich kolejkach np.u kardiologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, ze bronić przed eksmisją to się powinno ludzi biednych w trudnej sytuacji a nie alkoholików którzy przepijają każdy grosz otrzymany z opieki czy zdobyty w inny sposób. Tu nie ma się nad kim litować bo za pijaków płacą uczciwi ludzie.
  W samo sedno. Panu Wolnemu i tej pani coś się chyba pomieszało. Może chcą zaistnieć medialnie? Chorzy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożytom bolszewickim powinny zostać przymusowo dokwaterowani do mieszkań ci z Kresowej. I po krzyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież można ich przenieść do mieszkań komunalnych co to je wasz prezydent PO-wcy wybudował bhaha,bhaha, bhaha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...